۳ مدل ابرو مناسب برای صورت های گرد

0
12
مدل ابرو مناسب برای صورت گرد

ابروها بخش مهمی از چهره شما را تشکیل می دهند و به همین دلیل شکل و ظاهر آنها می تواند روی ظاهر و زیبایی شما تأثیر زیادی بگذارد. هر فردی می تواند با آرایش ابروی خود ظاهری متفاوت را ایجاد کند بدون اینکه نوع چهره و صورتش تغییر کرده باشد.مثلا برای صورت های گرد به دلیل کمبود زاویه روی صورت ،باعث میشود تا صورت فرد بزرگ تر از آنچه هست دیده شود و چانه های فرد کوچک به نظر برسد.اگر صورتی گرد دارید و می خواهید بدانید که چطور می شود با فرم و حالت دادن به ابرو ها ،فیس خود را تغییر دهید حتما این مقاله را تا انتها بخوانید .در این مقاله ما به شما تکنیک ها و ترفند هایی را آموزش می دهیم تا بتوانید با استفاده از مدل های ابرو مناسب برای صورت گرد ،صورت خود را از حالت گرد ،به حالت کشیده تبدیل کنید.

همه شما می دانید که ابروها قسمت تعیین کننده در آرایش شما هستند و باعث ایجاد تغییرات اساسی در چهره شما می شوند.مثلا برای داشتن چشم هایی درشت شما می توانید با یک آرایش صحیح و درست چشم های خود را برجسته تر نمایید.

بهترین شکل ابرو برای صورت گرد چیست ؟

در ابتدا شما باید مدل ابرویی که دوست دارید را انتخاب کنید.
ابروی شما در عین حال که ظریف و باریک است ویژگی های صورت گرد را نیز برای ظاهر شما حفظ نماید.
برای اصلاح و فرم دادن به ابرو می توانید از روش های سنتی نظیر بند انداختن و یا روش های جدید تر مثل دستگاه بند انداز استفاده کنید.

هنگام اصلاح ابرو باید خیلی مراقب باشید زیرا کوچکترین اشتباه ممکن است ظاهر صورت شما را برهم بزند و زشت کند.

به طور کلی شش نوع مدل ابرو وجود دارد ، مانند ابرو گرد ، خمیده ، مسطح ، سخت و نرم. اما در بین این شش نوع ، سه مدل ابرو که برای صورت گرد مناسب است را بیان می کنیم.

انواع مدل های ابرو و بهترین مدل ابرو برای صورت گرد

 

۳ مدل مناسب برو برای صورت گرد

زاویه دار سخت

شما باید تا حد ممکن صورت خود را از حالت گرد به فرم کشیده تبدیل کنید.
این کار را می توانید با ایجاد قوس تیز یا بلند انجام دهید.
این حالت ابرو بهترین مدل ابرو برای صورت های گرد است.
اگر ابروهای خود را با یک قوس نرم و به شکل کمانی اصلاح کنید ،باعث می شود تا صورت شما گرد تر دیده شود.اما برای ایجاد کردن مدل ابروی تیز ابتدا باید ابرو را تا حدی که پیش می رود بالا ببرید و سپس در انتهای آن با ایجاد یک زاویه رو به پایین قوس مناسب و تیزی را ایجاد کنید.

ابرو نوک تیز باعث میشود تا صورت شما باریک دیده شود زیرا این نوع ابرو از بینی شما دور است و به همین دلیل باعث میشود تا صورت شما کشیده تر به نظر بیاید.

 

زاویه دار نرم

خانم هایی که صورت گردی دارند برای داشتن صورت کشیده تر می توانند از مدل های ابرو زاویه دار سخت و نرم استفاده کنند.مدل ابرو زاویه دار نرم نسبت به مدل سخت دارای انحنا می باشد به همین دلیل به آن نرم می گویند.
این مدل بهترین مدل ابرو برای صورت گرد می باشد و صورت آنها را کشیده و باریک نشان می دهد.
این مدل بیشتر برای خانم هایی است که دوست ندارند از مدل قبلی (سخت) استفاده کنند پیشنهاد می شود.

 

مدل S

شکل ابرو S بیشتر شبیه به شکل ابرو نرم زاویه دار است. این نوع ابرو بر خلاف دو مدل بالایی که با یک خط صاف شروع می شد ،با یک خط صاف که در قسمت پایینش با کمی انحنا همراه است شروع میشود .در قسمت زاویه دار ابرو هم ،یک زاویه نرم دارد که باعث می شود تا ابرو به صورت حرف S انگلیسی دیده شود.

این مدل ابرو ترکیبی از ۲ مدل قبلی یعنی زاویه دار نرم و سخت می باشد با این تفاوت که انحنای بیشتری دارد.در این مدل ابرو برای اینکه صورت شما کشیده تر دیده شود باید حتما ابروها از بینی دورتر باشد.این مدل ابرو نسبت به ۲ مدل قبلی ،تاثیر کمتری روی صورت های گرد دارد.

در این قسمت برای اینکه بیشتر با مدل های ابرو مناسب برای صورت های گرد آشنا شوید چند تا از سلبریتی های معروف را آورده ایم.

ونسا ویلیامز
اگر به چهره این بازیگر معروف نگاه کنید خواهید دید که صورتی گرد دارد.
ابروهای این بازیگر از نوع زاویه ای نرم است که باعث می شود صورتش کشیده تر دیده شود.اگر دقت کنید خواهید دید که ابروهای این بازیگر نازک و خیلی ضخیم نیست و باعث کشیده شدن صورت می شود.

مدل ابرو ونسا ویلیامز

جنیفر آنیستون
او از ابروهای ضخیم متوسط ​​برای کشیده تر کردن صورتش استفاده می کند.اگر دقت کنید این بازیگر نیز از مدل زاویه دار نرم برای مدل ابروهای خود استفاده کرده است.

مدل ابرو جنیفر آنیستون

بریتنی اسپرز
بریتنی برای آرایش ابروهای خود از مدل زاویه دار سخت استفاده کرده است که باعث ضخیم دیده شدن ابروهایش نیز می شود.

مدل ابرو بریتنی اسپرز

نکاتی برای داشتن بهترین مدل ابرو برای صورت گرد

برای داشتن بهترین مدل ابرو برای صورت گرد به نکات زیر نیز توجه فرمایید.

  • فاصله بین ابروهای خود را با استفاده از یک مداد تیره یا هم رنگ با ابرو پر کنید تا طبیعی تر دیده شود.
  • پس از فرم دادن به ابرو، از پودر ابرو برای از بین بردن چربی اضافی استفاده کنید؛این کار باعث طبیعی شدن ابروهای شما می شود.
  • ابروهای خود را با یک قلم مو مرتب کنید و با انگشتان خود آن را به آرامی ماساژ دهید تا گردش خون در آن منطقه افزایش یابد.
  • به طور مرتب ابروهای خود را مرطوب کنید ، تا باعث کاهش ریزش مو ابرو شما شود.
  • می توانید موهای اضافی زیر ابروی خود را بردارید ،اما کندن زیاد موهای ابرو باعث ریزش دائمی موهای شما می شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

16 − نه =